advertise

معرفی هلدینگ زیک

معرفی هلدینگ زیک

SK Lubricant یکی از شرکت های وابسته به هولدینگ SK است که در سال ۲۰۰۹ تاسیس و مسئولیت گسترش بازارهای بین المللی محصولات روغنی زیک را برعهده دارد.
هولدینگ SK در سال ۱۹۶۳ تاسیس گردید و اولین شرکت پالایش نفت در کره است. امروزه این غول صنعتی در یک چرخه بدون مواد زائد، پالایش نفت و گاز را انجام می دهد و طیف وسیعی از مواد پتروشیمی، انواع سوخت، روغن و روان کننده های اتومبیل و محصولات گوناگون دیگر در زمره تولیدات این شرکت است.
هولدینگ SK ترکیبی از ۸۵ شرکت است که در سراسر دنیا فعالیت دارد و در سال ۲۰۱۲ مبلغ ۱۰۰ میلیارد دلار درآمد ناخالص داشته است. SK در بین ۵۰۰ شرکت برتر دنیا مقام شصت و پنجم را داراست. فعالیت SK به طور عمده در ۳۳ زمینه مختلف مواد نفتی و در ۱۴ کشور می باشد.
SKنگین غرور و افتخار کره جنوبی، تولید کننده پیشرو مواد پتروشیمی در منطقه آسیا و اقیانوس آرام، یکی از پیشروهای پالایش نفت در جهان، عرضه کننده روان کننده ها و روغن پایه با کیفیت برتر بوده و در سایه پیشرفت شگرف گروه SK در سال ۲۰۱۲، با صادرات بیش از ۶۰ میلیارد دلار، صادرات فرآورده های پتروشیمی از کره جنوبی بر صادرات خودرو و قطعات الکترونیک پیشی گرفت.


روغن موتور زیک توصیه شده هیوندا و کیا :  هیوندا و کیا دو شرکت برتر خودروسازی دنیا در دفترچه راهنمای خودروهایشان روانکارهای زیک را پیشنهاد کرده اند.

چرا روغن موتور زیک SK ZIC

عکس روغن موتور زیک

دسته بندی محصولات زیک

اصلی ترین دسته بندی روغن موتور های زیک روغن موتورهای بنزینی زیک با چهار لاین اصلی که عبارتند از X۵ ,X۷ ,X۹ ,TOP عرضه می شوند.
روغن موتور ZIC X۵ از نوع روغن های نیمه سنتتیک بوده و برای موتورهای مدرن بنزینی ساخته شده است. عمر مفید طولانی دارد و در طیف گسترده دمایی ثابت خواهد ماند. مدل ZIC X۷ و ZIC X۹ از انواع تمام سنتتیک می باشند و بکارگیری فناوری VHVI ساخته شده اند. ایجاد حفاظت فوق العاده در مقابل ساییدگی و خوردگی و داشتن مقاومت بالا از بارزترین ویژگی های این مدل روغن موتور می باشد.
روغن موتور ZIC TOP تولید شده به وسیله برترین تکنولوژی های این کمپانی بوده سنتتیک کامل می باشد. این محصولات از روغن پایه PAO ساخته شده و طراحی شده برای بهره گیری از نهایت توان و کارایی موتور خودروها می باشد. این روغن موتور از موتور خودرو محافظت کرده و سبب می شود در پایین ترین دما نیز موتور عملکرد مطلوبی داشته باشد.نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.