advertise

معرفی شرکت آسیا ژوله با برند لوبرینو

معرفی شرکت آسیا ژوله با برند لوبرینومعرفی شرکت آسیاژوله با نام تجاری لوبرینو

شرکت آسیاژوله در سال ۱۳۷۲ شمسی با درک نیاز فوری و رو به رشد صنایع کشور به روانکارهای صنعتی و خصوصاً با تمرکز بر معادلسازی و تولید انواع گریس های خاص با حضور جمعی از متخصصین باسابقه صنایع کشور تاسیس شد.


فروشگاه اینترنتی موتور توتال - تحت نظارت شرکت آدلی روانکاران ایرانیان
جهت مشاهده وبسایت رسمی لوبرینو بروی عکس کلیک کنید
فروشگاه اینترنتی موتور توتال - تحت نظارت شرکت آدلی روانکاران ایرانیان
جهت مشاهده محصولات لوبرینو بروی عکس کلیک کنید

این شرکت از همان بدو تأسیس و آغاز فعالیت با بهره گیری از مدرن ترین تجهیزات و فرایندهای تولید، واحد تحقیق و توسعه فعال و کارآمد و نیز بکارگیری مرغوب ترین مواد اولیه موجود به عنوان یکی از معتبرترین تولیدکنندگان انواع روانکارهای صنعتی (انواع گریس و روغن های پیشرفته صنعتی) در میان صنایع مادر کشور شناخته شد. مرور کامل لیست صنایع و مشتریان عمده این شرکت مجالی بیش از این میطلبد، با این حال به اختصار می توان به موارد زیر اشاره کرد:
- کارخانجات فولاد (نظیر مبارکه، ذوب آهن اصفهان، خوزستان، کاویان، گروه ملی، خراسان، نورد و لوله اهواز، کاوه، ناب و …)
- کارخانجات سیمان و صنایع معدنی (سیمان فارس، بهبهان، سپاهان، آبیک، گل گهر، چادرملو، مس باهنر و …)
- صنایع چوب و کاغذ (چوکا و مازندران)
- صنایع خودرو و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی

شرکت آسیاژوله علاوه بر در اختیار داشتن سهم بزرگی از بازار روانکارهای مصرفی صنایع سنگین کشور، در بازار خرده فروشی و مصارف عمومی روانکارها نیز حضور پررنگی دارد. این شرکت از سال ۱۳۹۷ با برند لوبرینو (LUBRHINO) بخشی از محصولات روانکار خودرویی خود شامل روغن موتور، ضدیخ و گریس های مالتی پورپوز را به بازار مصرف عرضه کرده است. سیاست و خط مشی کلی شرکت آسیاژوله همواره تولید و عرضه مرغوب ترین محصول ممکن با استفاده از بهترین مواد اولیه و بروزترین فرایندهای تولید (با توجه کمتر به قیمت تمام شده) بوده است و چه بسا در برخی موارد قیمت فروش محصولات این شرکت در مقایسه با رقبای داخلی بالاتر باشد ولی همواره کیفیت محصولات این شرکت و خصوصاٌ برند لوبرینو در صدر محصولات مشابه داخلی و خارجی قرار داشته است.


فروشگاه اینترنتی موتور توتال - تحت نظارت شرکت آدلی روانکاران ایرانیان
مشارکت تجاری – لجستیکی با شرکت لوبریتالیا
شرکت آسیاژوله در سال ۱۳۹۴ در راستای توسعه کمی و کیفی سبد محصولات خود و نیز ارتقاء دامنه خدمت رسانی به صنایع کشور اقدام به عقد قرارداد مشارکت تجاری – لجستیکی با شرکت لوبریتالیا نمود.

شرکت لوبریتالیا (در منطقه پالاجیانو در جنوب ایتالیا) یکی از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان انواع روغنهای صنعتی و موتوری در اروپا بوده و در دو دهه گذشته در بازار روغن های صنعتی ایران حضوری مداوم و چشمگیر داشته است. از مشتریان عمده و قدیمی این شرکت در ایران می توان به شرکتهای فولاد مبارکه، گروه صنعتی هفت الماس و استیل البرز قزوین، فولاد امیرکبیر کاشان، آلومینیوم پارس و هزار اشاره نمود.
این شرکت ضمن عقد قرارداد مشارکت با شرکت آسیاژوله در موارد زیر با این شرکت همکاری اختصاصی دارد:
- بازاریابی، واردات و فروش محصولات شرکت لوبریتالیا در ایران
- خدمات پس از فروش و مشاوره در امور روانکاری و نگهداری تجهیزات
- انتقال دانش فنی روز دنیا و تولید محصولات در ایران تحت لیسانس شرکت لوبریتالیا

عکس آذربایجان غربی

فروشگاه اینترنتی موتور توتال - تحت نظارت شرکت آدلی روانکاران ایرانیان
نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.